Bitci Baskonia BKN Token Nedir? Nasıl Alınır?

BKN baskoina token

Bitci Baskonia Taraftar Token, hayran deneyimlerinde devrim yaratmak için tasarlanmış BRC-20 akıllı sözleşmesidir. Token ile Bitci Baskoniahayranlarına özel anket ve etkinliklere katılım, dijital koleksiyon oluşturma, NFT satın alma, hayran ödülleri, görevler ve harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma ve görev özelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sağlıyor.

BKN, Bitci Baskonia Bitci Teknoloji Taraftar Tokenı aşağıdaki işlevlerde kullanılabilir.

 

Anket ve Etkinlikler

BKN Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda Ücretli ve Ücretsiz Anket veya Etkinliklere katılım sağlayabilirler.

 

Sadakat Aboneliği

BKN Token sahipleri, hayran ödüllerine, dijital koleksiyonlara, sadakat puanlarına ve daha fazlasına sahip olmak için Bitci Baskonia Tokenlarını kullanabileceklerdir.

 

E-Ticaret

BKN Token, Bitci Baskonia’nın gelecekteki potansiyel e-ticaret ekosistemine dahil edilebilir, BitciPay veya FanApp’ten yararlanılarak alışveriş ödemeleri, ürünler, biletler, üyelikler ve daha fazlası için ödeme olarak kullanılabilir.

 

Avantajlar

BKN Token sahipleri, imzalı ürünlerde dahil olmak üzere Bitci Taraftar Token Platformunda Bitci Baskoniaile etkileşime girerek oyunculardan birisi veya efsaneler ile tanışıp selamlaşma, birebir telefon görüşmesi, soyunma odasına giriş, VIP veya benzeri alanlarda maç izleme, imzalı resmi ürünler, sınırlı sayıda üretilen koleksiyon eşyaları vb. avantajlardan faydanalabilirler.

 

Oyunlar ve Görevler

BKN Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda birden fazla göreve ve oyunlaştırma özelliğine erişebilecek.

 

Bağış

BKN Token sahipleri doğrudan sevdikleri takıma bağışta bulunabilecekler ve karşılığında sadakat rozeti veya nft alabilecekler.

 

BKN Token Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 tokenı olarak yayınlanır ve Bitci Baskoniahayranlarına daha geniş erişebilirlik, daha fazla işlevsellik ve düşük maliyetli işlemler sağlar.

BKN Token Maksimum Miktar ve Toplam Token Arzı 100.000.000’dur. Listelenme sırasında dolaşımdaki arzı 35.000.000 adettir. (toplam token arzının %35’si olacaktır.).

 

Bitci Baskonia BKN Token Nedir?

 • Bitci Baskonia Token (BKN) Bitcichain üzerinde oluşturulmuş bir BRC-20 akıllı sözleşmesidir.
 • BKN Token hayranlarına anket ve etkinliklere katılma, dijital koleksiyon, NFT satın alma, hayran ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyun ve görevlerin keyfini çıkarma imkanı sunuyor.
 • BKN Token, Bitci Baskonia’nın  potansiyel ekosistemine ilerleyen zamanda dahil edilerek E-Ticaret imkanı sağlıyor.
 • Oylama, Bağış, Özel Videolar ve fazlasını mümkün kılıyor.
 • Bitci Taraftar Tokenları, hayranlara favori takımlarıyla etkileşim kurmaları ve büyümeleri için yeni yollar sağlayarak takım ve hayranlar arasındaki bağı güçlendiriyor.

Bitci Baskonia BKN Token Nasıl Alınır?

Bitci baskonia bkn token şuanda sadece bitci borsasında ön satışını tamamladı ve listelenmeye başladı. Ön satışı kaçırdıysanız üzülmeyin hemen buradan satın alabilirsiniz.

Projede Önemli Noktalar

Blockzincir Atyapısı: Bitci Baskonia Tokenı Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 Tokenı olarak oluşturulmuştur. Bu, hayranlara daha fazla erişilebilirlik ve düşük maliyetlerle çok çeşitli belirteç işlevleri sağlar.

 

Token Yardımcı Programı: Bitci Baskonia Token, sınırlı koleksiyon ve Bitci NFT Marketplace ile entegrasyon, etkileşime dayalı ekip ödülleri, özel ayrıcalıklar, oy hakları, oyunlaştırma ve özel marka deneyimleri dahil olmak üzere çeşitli hayran etkileşimi seçenekleri sunar.

Marka Kimliği: Bitci Baskonia’nın şu anda  500.000’den fazla destekçisi ve sosyal ağlarında  150.000’i aşan dijital bir hayran kitlesi bulunuyor. Bitci ekosistemiyle ortaklaşa olarak, BKN tokenine hem Baskonia hayran kitlesi hem de tüm Bitci kullanıcı tabanı tarafından erişilebilir.

 

Token Ekonomisi

Token Ön Satış Bilgileri

Token Adı BKN
Token Tipi BRC-20
Toplam Token Adedi 100.000.000 BKN
BKN Ön Satış Miktarı 35.000.000 BKN
BKN Ön Satış Fiyatı 0.5 TL / BKN
Hedeflenen Kazanç 17.500.000 TL
Market Listelenmesi Dolaşımdaki Miktar 35.000.000 BKN (35%)

 

Token Dağımı

Token Adet Yüzdelik Dağılımı

Token Name BKN
Bitci Ön Satış Toplam Adet Üzerinden 35.00%
Takım Toplam Adet Üzerinden 65.00%

Takım kontrolünde olan BKN Tokenlar arz süresinden 365 gün sonra takımın isteği doğrultusunda kullanıma sunulacaktır.

 

Yol Haritası, Güncellemeler ve İş Geliştirme

 

2021 / Birinci Çeyrek

 • BKN Token Ön Satış
 • BKN Token Market Listelenmesi

 

2021 / İkinci Çeyrek

 • BKN Token Yakım

 

2022 / İlk Çeyrek

 • Borsa Listelenmeleri
 • Yarışmalar

 

2022 / İkinci Çeyrek

 • Görevler ve Oyunlar
 • BKN Token ile E-Ticaret sistemlerine entegrasyon
 • NFT ve Rozetler

 

2022 / Üçüncü Çeyrek

 • Tüm Bitci BaskoniaEkosistemine Entegrasyon
 • Bitci BaskoniaMini Oyunları

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık