1. Ana Sayfa
 2. Kripto Para Nedir?

Brezilya Milli Futbol Takımı Taraftar Token Nedir? Ön Satış Fiyatı

Brezilya Milli Futbol Takımı Taraftar Token Nedir? Ön Satış Fiyatı
0

Brezilya Milli Futbol Takımı Taraftar Token, hayran deneyimlerinde devrim yaratmak için tasarlanmış BRC-20 akıllı sözleşmesidir. Token ile Brezilya Milli Futbol Takımı hayranlarına özel anket ve etkinliklere katılım, dijital koleksiyon oluşturma, NFT satın alma, hayran ödülleri, görevler ve harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma ve görev özelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sağlıyor.

BFT, Brezilya Milli Futbol Takımı Bitci Teknoloji Taraftar Tokenı aşağıdaki işlevlerde kullanılabilir.

 

Anket ve Etkinlikler

BFT Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda Ücretli ve Ücretsiz Anket veya Etkinliklere katılım sağlayabilirler.

Sadakat Aboneliği

BFT Token sahipleri, hayran ödüllerine, dijital koleksiyonlara, sadakat puanlarına ve daha fazlasına sahip olmak için Brezilya Milli Futbol Takımı Tokenlarını kullanabileceklerdir.

E-Ticaret

BFT Token, Brezilya Milli Futbol Takımı’nın gelecekteki potansiyel e-ticaret ekosistemine dahil edilebilir, BitciPay veya FanApp’ten yararlanılarak alışveriş ödemeleri, ürünler, biletler, üyelikler ve daha fazlası için ödeme olarak kullanılabilir.

Avantajlar

BFT Token sahipleri, imzalı ürünlerde dahil olmak üzere Bitci Taraftar Token Platformunda Brezilya Milli Futbol Takımı ile etkileşime girerek oyunculardan birisi veya efsaneler ile tanışıp selamlaşma, birebir telefon görüşmesi, soyunma odasına giriş, VIP veya benzeri alanlarda maç izleme, imzalı resmi ürünler, sınırlı sayıda üretilen koleksiyon eşyaları vb. avantajlardan faydanalabilirler.

Oyunlar ve Görevler

BFT Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda birden fazla göreve ve oyunlaştırma özelliğine erişebilecek.

Bağış

BFT Token sahipleri doğrudan sevdikleri takıma bağışta bulunabilecekler ve karşılığında sadakat rozeti veya NFT alabilecekler.

BFT Token Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 tokenı olarak yayınlanır ve Brezilya Milli Futbol Takımı hayranlarına daha geniş erişebilirlik, daha fazla işlevsellik ve düşük maliyetli işlemler sağlar.

BFT Token Maksimum Miktar ve Toplam Token Arzı 100.000.000’dur. Listelenme sırasında dolaşımdaki arzı 30.000.000 adettir. (toplam token arzının %30’si olacaktır.).

 

BFT Token Nedir?

 • Brezilya Milli Futbol Takımı Token (BFT) Bitcichain üzerinde oluşturulmuş bir BRC-20 akıllı sözleşmesidir.
 • BFT Token hayranlarına anket ve etkinliklere katılma, dijital koleksiyon, NFT satın alma, hayran ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyun ve görevlerin keyfini çıkarma imkanı sunuyor.
 • BFT Token, Brezilya Milli Futbol Takımı’nın  potansiyel ekosistemine ilerleyen zamanda dahil edilerek E-Ticaret imkanı sağlıyor.
 • Oylama, Bağış, Özel Videolar ve fazlasını mümkün kılıyor.
 • Bitci Taraftar Tokenları, hayranlara favori takımlarıyla etkileşim kurmaları ve büyümeleri için yeni yollar sağlayarak takım ve hayranlar arasındaki bağı güçlendiriyor.

Projede Önemli Noktalar

Blockzincir Atyapısı: Brezilya Milli Futbol Takımı Tokenı Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 Tokenı olarak oluşturulmuştur. Bu, hayranlara daha fazla erişilebilirlik ve düşük maliyetlerle çok çeşitli belirteç işlevleri sağlar.

 

Token Yardımcı Programı: Brezilya Milli Futbol Takımı Token, sınırlı koleksiyon ve Bitci NFT Marketplace ile entegrasyon, etkileşime dayalı ekip ödülleri, özel ayrıcalıklar, oy hakları, oyunlaştırma ve özel marka deneyimleri dahil olmak üzere çeşitli hayran etkileşimi seçenekleri sunar.

Marka Kimliği: Brezilya Milli Futbol Takımı’nın şu anda  500.000’den fazla destekçisi ve sosyal ağlarında  150.000’i aşan dijital bir hayran kitlesi bulunuyor. Bitci ekosistemiyle ortaklaşa olarak, BFT tokenine hem Brezilya hayran kitlesi hem de tüm Bitci kullanıcı tabanı tarafından erişilebilir.

 

Token Ekonomisi

Token Ön Satış Bilgileri

Token Adı BFT
Token Tipi BRC-20
Toplam Token Adedi 100.000.000 BFT
BFT Ön Satış Miktarı 30.000.000 BFT
BFT Ön Satış Fiyatı 0.5 EURO / BFT
Hedeflenen Kazanç 15.000.000 EURO
Market Listelenmesi Dolaşımdaki Miktar 30.000.000 BFT (30%)

 

Token Dağılımı

Token Adet Yüzdelik Dağılımı

Token Name BFT
Bitci Ön Satış Toplam Adet Üzerinden 30.00%
Takım Toplam Adet Üzerinden 70.00%

Takım kontrolünde olan BFT Tokenlar arz süresinden 365 gün sonra takımın isteği doğrultusunda kullanıma sunulacaktır.

 

Yol Haritası, Güncellemeler ve İş Geliştirme

2021 / Birinci Çeyrek

 • BFT Token Ön Satış
 • BFT Token Market Listelenmesi

2021 / İkinci Çeyrek

 • BFT Token Yakım

2022 / İlk Çeyrek

 • Borsa Listelenmeleri
 • Yarışmalar

2022 / İkinci Çeyrek

 • Görevler ve Oyunlar
 • BFT Token ile E-Ticaret sistemlerine entegrasyon
 • NFT ve Rozetler

2022 / Üçüncü Çeyrek

 • Tüm Brezilya Milli Futbol Takımı Ekosistemine Entegrasyon
 • Brezilya Milli Futbol Takımı Mini Oyunları

 

Yorum Yap