1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para Nedir?

CEARA Token Nedir? Ön Satış Ne Zaman? Nasıl Satın Alabilirim?

CEARA Token Nedir? Ön Satış Ne Zaman? Nasıl Satın Alabilirim?
1

Ceará Sporting Club Taraftar Token, hayran deneyimlerinde devrim yaratmak için tasarlanmış BRC-20 akıllı sözleşmesidir. Token ile Ceará Sporting Club hayranlarına özel anket ve etkinliklere katılım, dijital koleksiyon oluşturma, NFT satın alma, hayran ödülleri, görevler ve harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma ve görev özelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sağlıyor. Ceara token nedir? sorusuna hemen göz atalım.

CEARA, Ceará Sporting Club Bitci Teknoloji Taraftar Tokenı aşağıdaki işlevlerde kullanılabilir.

 

Anket ve Etkinlikler

CEARA Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda Ücretli ve Ücretsiz Anket veya Etkinliklere katılım sağlayabilirler.

 

Sadakat Aboneliği

CEARA Token sahipleri, hayran ödüllerine, dijital koleksiyonlara, sadakat puanlarına ve daha fazlasına sahip olmak için Ceará Sporting Club Tokenlarını kullanabileceklerdir.

 

E-Ticaret

CEARA Token, Ceará Sporting Club’ın gelecekteki potansiyel e-ticaret ekosistemine dahil edilebilir, BitciPay veya FanApp’ten yararlanılarak alışveriş ödemeleri, ürünler, biletler, üyelikler ve daha fazlası için ödeme olarak kullanılabilir.

 

Avantajlar

CEARA Token sahipleri, imzalı ürünlerde dahil olmak üzere Bitci Taraftar Token Platformunda Ceará Sporting Club ile etkileşime girerek oyunculardan birisi veya efsaneler ile tanışıp selamlaşma, birebir telefon görüşmesi, soyunma odasına giriş, VIP veya benzeri alanlarda maç izleme, imzalı resmi ürünler, sınırlı sayıda üretilen koleksiyon eşyaları vb. avantajlardan faydanalabilirler.

 

Oyunlar ve Görevler

CEARA Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda birden fazla göreve ve oyunlaştırma özelliğine erişebilecek.

 

Bağış

CEARA Token sahipleri doğrudan sevdikleri takıma bağışta bulunabilecekler ve karşılığında sadakat rozeti veya nft alabilecekler.

 

CEARA Token Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 tokenı olarak yayınlanır ve Ceará Sporting Club hayranlarına daha geniş erişebilirlik, daha fazla işlevsellik ve düşük maliyetli işlemler sağlar.

 

CEARA Token Nedir?

  • Ceará Sporting Club Token (CEARA) Bitcichain üzerinde oluşturulmuş bir BRC-20 akıllı sözleşmesidir.
  • CEARA Token hayranlarına anket ve etkinliklere katılma, dijital koleksiyon, NFT satın alma, hayran ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyun ve görevlerin keyfini çıkarma imkanı sunuyor.
  • CEARA Token, Ceará Sporting Club’ın  potansiyel ekosistemine ilerleyen zamanda dahil edilerek E-Ticaret imkanı sağlıyor.
  • Oylama, Bağış, Özel Videolar ve fazlasını mümkün kılıyor.
  • Bitci Taraftar Tokenları, hayranlara favori takımlarıyla etkileşim kurmaları ve büyümeleri için yeni yollar sağlayarak takım ve hayranlar arasındaki bağı güçlendiriyor.

CEARA Ön Satış Ne Zaman

Ceará Sporting Club Token (CEARA) Şuanda bitci borsasında ön satışa hazırlanıyor. Ön satışa çıkar çıkmaz bildirim almak istiyorsanız bültenimize kayıt olarak uygun fiyatlardan satın alarak kazançlı çıkabilirsiniz. Sitemizi takipte kalmayı unutmayınız.

Projede Önemli Noktalar

Blockzincir Atyapısı: Ceará Sporting Club Tokenı Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 Tokenı olarak oluşturulmuştur. Bu, hayranlara daha fazla erişilebilirlik ve düşük maliyetlerle çok çeşitli belirteç işlevleri sağlar.

 

Token Yardımcı Programı: Ceará Sporting Club Token, sınırlı koleksiyon ve Bitci NFT Marketplace ile entegrasyon, etkileşime dayalı ekip ödülleri, özel ayrıcalıklar, oy hakları, oyunlaştırma ve özel marka deneyimleri dahil olmak üzere çeşitli hayran etkileşimi seçenekleri sunar.

Marka Kimliği: Ceará Sporting Club ‘nın şu anda  500.000’den fazla destekçisi ve sosyal ağlarında  150.000’i aşan dijital bir hayran kitlesi bulunuyor. Bitci ekosistemiyle ortaklaşa olarak, CEARA tokenine hem Ceara hayran kitlesi hem de tüm Bitci kullanıcı tabanı tarafından erişilebilir.

Tüm yeni çıkacak coinleri Kripto Para Nedir de sizlere buluşturuyoruz.

Ankaragücü token yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorum Yap