1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para Nedir?
Trendlerdeki Yazı

Esporte Clube Vitória (VITORIA) Kripto Para Nedir? Nasıl Alınır?

Esporte Clube Vitória (VITORIA) Kripto Para Nedir? Nasıl Alınır?
1

Esporte Clube Vitória Taraftar Token, hayran deneyimlerinde devrim yaratmak için tasarlanmış BRC-20 akıllı sözleşmesidir. Token ile Esporte Clube Vitória hayranlarına özel anket ve etkinliklere katılım, dijital koleksiyon oluşturma, NFT satın alma, hayran ödülleri, görevler ve harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma ve görev özelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sağlıyor.

VITORIA, Esporte Clube Vitória Bitci Teknoloji Taraftar Tokenı aşağıdaki işlevlerde kullanılabilir.

 

Anket ve Etkinlikler

VITORIA Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda Ücretli ve Ücretsiz Anket veya Etkinliklere katılım sağlayabilirler.

 

Sadakat Aboneliği

VITORIA Token sahipleri, hayran ödüllerine, dijital koleksiyonlara, sadakat puanlarına ve daha fazlasına sahip olmak için Esporte Clube Vitória Tokenlarını kullanabileceklerdir.

 

E-Ticaret

VITORIA Token, Esporte Clube Vitória’nın gelecekteki potansiyel e-ticaret ekosistemine dahil edilebilir, BitciPay veya FanApp’ten yararlanılarak alışveriş ödemeleri, ürünler, biletler, üyelikler ve daha fazlası için ödeme olarak kullanılabilir.

 

Avantajlar

VITORIA Token sahipleri, imzalı ürünlerde dahil olmak üzere Bitci Taraftar Token Platformunda Esporte Clube Vitória ile etkileşime girerek oyunculardan birisi veya efsaneler ile tanışıp selamlaşma, birebir telefon görüşmesi, soyunma odasına giriş, VIP veya benzeri alanlarda maç izleme, imzalı resmi ürünler, sınırlı sayıda üretilen koleksiyon eşyaları vb. avantajlardan faydanalabilirler.

 

Oyunlar ve Görevler

VITORIA Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda birden fazla göreve ve oyunlaştırma özelliğine erişebilecek.

 

Bağış

VITORIA Token sahipleri doğrudan sevdikleri takıma bağışta bulunabilecekler ve karşılığında sadakat rozeti veya nft alabilecekler.

 

VITORIA Token Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 tokenı olarak yayınlanır ve Esporte Clube Vitória hayranlarına daha geniş erişebilirlik, daha fazla işlevsellik ve düşük maliyetli işlemler sağlar.

VITORIA Token Maksimum Miktar ve Toplam Token Arzı 50.000.000’dur. Listelenme sırasında dolaşımdaki arzı 20.000.000 adettir. (toplam token arzının %40’si olacaktır.).

 

VITORIA Token Nedir?

  • Esporte Clube Vitória Token (VITORIA) Bitcichain üzerinde oluşturulmuş bir BRC-20 akıllı sözleşmesidir.
  • VITORIA Token hayranlarına anket ve etkinliklere katılma, dijital koleksiyon, NFT satın alma, hayran ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyun ve görevlerin keyfini çıkarma imkanı sunuyor.
  • VITORIA Token, Esporte Clube Vitória’ın  potansiyel ekosistemine ilerleyen zamanda dahil edilerek E-Ticaret imkanı sağlıyor.
  • Oylama, Bağış, Özel Videolar ve fazlasını mümkün kılıyor.
  • Bitci Taraftar Tokenları, hayranlara favori takımlarıyla etkileşim kurmaları ve büyümeleri için yeni yollar sağlayarak takım ve hayranlar arasındaki bağı güçlendiriyor.

Projede Önemli Noktalar

Blockzincir Atyapısı: Esporte Clube Vitória Tokenı Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 Tokenı olarak oluşturulmuştur. Bu, hayranlara daha fazla erişilebilirlik ve düşük maliyetlerle çok çeşitli belirteç işlevleri sağlar.

 

Token Yardımcı Programı: Esporte Clube Vitória Token, sınırlı koleksiyon ve Bitci NFT Marketplace ile entegrasyon, etkileşime dayalı ekip ödülleri, özel ayrıcalıklar, oy hakları, oyunlaştırma ve özel marka deneyimleri dahil olmak üzere çeşitli hayran etkileşimi seçenekleri sunar.

Marka Kimliği: Esporte Clube Vitória ‘nın şu anda  500.000’den fazla destekçisi ve sosyal ağlarında  150.000’i aşan dijital bir hayran kitlesi bulunuyor. Bitci ekosistemiyle ortaklaşa olarak, VITORIA tokenine hem Vitoria hayran kitlesi hem de tüm Bitci kullanıcı tabanı tarafından erişilebilir.

Yazı Kaynakları

Yorum Yap