Fatih Karagümrük SK Token Nedir? Ön Satış Ne Zaman? Nasıl Satın Alabilirim?

Fatih Karagümrük

Fatih Karagümrük SK Taraftar Token nedir? Ne zaman çıkacak? Ön Satış Bilgileri ve fiyatı ne kadar, nereden satın alabiliriz gibi tüm sorularınızı bulabileceksiniz. Fatih Karagümrük SK Taraftar Token hayran deneyimlerinde devrim yaratmak için tasarlanmış BRC-20 akıllı sözleşmesidir. Token ile Fatih Karagümrük SK  hayranlarına özel anket ve etkinliklere katılım, dijital koleksiyon oluşturma, NFT satın alma, hayran ödülleri, görevler ve harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma ve görev özelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sağlıyor. Bu arada tüm fan tokenleri burada listeliyoruz.

Fatih Karagümrük SK Token Nedir?

 • Fatih Karagümrük SK  Token (FKSK) Bitcichain üzerinde oluşturulmuş bir BRC-20 akıllı sözleşmesidir.
 • FKSK Token hayranlarına anket ve etkinliklere katılma, dijital koleksiyon, NFT satın alma, hayran ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyun ve görevlerin keyfini çıkarma imkanı sunuyor.
 • FKSK Token, Fatih Karagümrük SK  ‘nın  potansiyel ekosistemine ilerleyen zamanda dahil edilerek E-Ticaret imkanı sağlıyor.
 • Oylama, Bağış, Özel Videolar ve fazlasını mümkün kılıyor.
 • Bitci Taraftar Tokenları, hayranlara favori takımlarıyla etkileşim kurmaları ve büyümeleri için yeni yollar sağlayarak takım ve hayranlar arasındaki bağı güçlendiriyor.

Fatih Karagümrük SK Taraftar Token Ön Satış Ne Zaman?

Token Ön Satış Bilgileri

Token Adı FKSK
Token Tipi BRC-20
Toplam Token Adedi 150.000.000 FKSK
FKSK Ön Satış Miktarı 40.000.000 FKSK
FKSK Ön Satış Fiyatı 0.50 TL / FKSK
Hedeflenen Kazanç 20.000.000 TL
Market Listelenmesi Dolaşımdaki Miktar 40.000.000 FKSK (26,66%)

Token Dağımı

Token Adet Yüzdelik Dağılımı

Token Name FKSK
Bitci Ön Satış Toplam Adet Üzerinden 26,66.00%
Takım Toplam Adet Üzerinden 73,34.00%

Takım kontrolünde olan FKSK Tokenlar arz süresinden 365 gün sonra takımın isteği doğrultusunda kullanıma sunulacaktır.

Fatih Karagümrük SK Fiyatı Ne Kadar? Nasıl Satın Alabilirim?

Fan toketi buradan satın alabilir, güncel fiyatını takip edebilirsiniz. Fatih karagümrük coin satın almak ve köşede tutmak çok basit.

FKSK, Fatih Karagümrük SK  Bitci Teknoloji Taraftar Tokenı aşağıdaki işlevlerde kullanılabilir.

Anket ve Etkinlikler

FKSK Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda Ücretli ve Ücretsiz Anket veya Etkinliklere katılım sağlayabilirler.

Sadakat Aboneliği

FKSK Token sahipleri, hayran ödüllerine, dijital koleksiyonlara, sadakat puanlarına ve daha fazlasına sahip olmak için Fatih Karagümrük SK  Tokenlarını kullanabileceklerdir.

E-Ticaret

FKSK Token, Fatih Karagümrük SK  ‘nın gelecekteki potansiyel e-ticaret ekosistemine dahil edilebilir, BitciPay veya FanApp’ten yararlanılarak alışveriş ödemeleri, ürünler, biletler, üyelikler ve daha fazlası için ödeme olarak kullanılabilir.

Avantajlar

FKSK Token sahipleri, imzalı ürünlerde dahil olmak üzere Bitci Taraftar Token Platformunda Fatih Karagümrük SK  ile etkileşime girerek oyunculardan birisi veya efsaneler ile tanışıp selamlaşma, birebir telefon görüşmesi, soyunma odasına giriş, VIP veya benzeri alanlarda maç izleme, imzalı resmi ürünler, sınırlı sayıda üretilen koleksiyon eşyaları vb. avantajlardan faydanalabilirler.

Oyunlar ve Görevler

FKSK Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda birden fazla göreve ve oyunlaştırma özelliğine erişebilecek.

Bağış

FKSK Token sahipleri doğrudan sevdikleri takıma bağışta bulunabilecekler ve karşılığında sadakat rozeti veya nft alabilecekler.

FKSK Token Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 tokenı olarak yayınlanır ve Fatih Karagümrük SK  hayranlarına daha geniş erişebilirlik, daha fazla işlevsellik ve düşük maliyetli işlemler sağlar.

FKSK Token Maksimum Miktar ve Toplam Token Arzı 150.000.000’dur. Listelenme sırasında dolaşımdaki arzı 40.000.000 adettir. (toplam token arzının %26,66’si olacaktır.).

Fatih Karagümrük SK Taraftar Token Projedeki Önemli Noktalar

Blockzincir Atyapısı: Fatih Karagümrük SK  Tokenı Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 Tokenı olarak oluşturulmuştur. Bu, hayranlara daha fazla erişilebilirlik ve düşük maliyetlerle çok çeşitli belirteç işlevleri sağlar.

 

Token Yardımcı Programı: Fatih Karagümrük SK  Token, sınırlı koleksiyon ve Bitci NFT Marketplace ile entegrasyon, etkileşime dayalı ekip ödülleri, özel ayrıcalıklar, oy hakları, oyunlaştırma ve özel marka deneyimleri dahil olmak üzere çeşitli hayran etkileşimi seçenekleri sunar.

Marka Kimliği: Fatih Karagümrük SK  ‘nın şu anda  500.000’den fazla destekçisi ve sosyal ağlarında  150.000’i aşan dijital bir hayran kitlesi bulunuyor. Bitci ekosistemiyle ortaklaşa olarak, FKSK tokenine hem Baskonia hayran kitlesi hem de tüm Bitci kullanıcı tabanı tarafından erişilebilir.

Yol Haritası, Güncellemeler ve İş Geliştirme

2021 / Birinci Çeyrek

 • FKSK Token Ön Satış
 • FKSK Token Market Listelenmesi

 

2021 / İkinci Çeyrek

 • FKSK Token Yakım

 

2022 / İlk Çeyrek

 • Borsa Listelenmeleri
 • Yarışmalar

 

2022 / İkinci Çeyrek

 • Görevler ve Oyunlar
 • FKSK Token ile E-Ticaret sistemlerine entegrasyon
 • NFT ve Rozetler

 

2022 / Üçüncü Çeyrek

 • Tüm Fatih Karagümrük SK  Ekosistemine Entegrasyon
 • Fatih Karagümrük SK  Mini Oyunları

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık