Gençlerbirliği Taraftar Token Nedir? Ön Satış Ne Zaman? Nasıl Satın Alabilirim?

Gençlerbirliği

Gençlerbirliği S.K. Taraftar Token, hayran deneyimlerinde devrim yaratmak için tasarlanmış BRC-20 akıllı sözleşmesidir. Token ile Gençlerbirliği S.K. hayranlarına özel anket ve etkinliklere katılım, dijital koleksiyon oluşturma, NFT satın alma, hayran ödülleri, görevler ve harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma ve görev özelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sağlıyor.

GBSK, Gençlerbirliği S.K. Bitci Teknoloji Taraftar Tokenı aşağıdaki işlevlerde kullanılabilir.

Bu arada tüm fan tokenleri burada listeliyoruz.

Gençlerbirliği S.K. Token Nedir?

  • Gençlerbirliği S.K. Token (GBSK) Bitcichain üzerinde oluşturulmuş bir BRC-20 akıllı sözleşmesidir.
  • GBSK Token hayranlarına anket ve etkinliklere katılma, dijital koleksiyon, NFT satın alma, hayran ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyun ve görevlerin keyfini çıkarma imkanı sunuyor.
  • GBSK Token, Peru Federasyonu’nun potansiyel ekosistemine ilerleyen zamanda dahil edilerek E-Ticaret imkanı sağlıyor.
  • Oylama, Bağış, Özel Videolar ve fazlasını mümkün kılıyor.
  • Bitci Taraftar Tokenları, hayranlara favori takımlarıyla etkileşim kurmaları ve büyümeleri için yeni yollar sağlayarak takım ve hayranlar arasındaki bağı güçlendiriyor.

Gençlerbirliği Taraftar Token Ön Satış Ne Zaman?

Token Ön Satış Bilgileri

Token Adı GBSK
Token Tipi BRC-20
Toplam Token Adedi 100.000.000 GBSK
GBSK Ön Satış Miktarı 50.000.000 GBSK
GBSK Ön Satış Fiyatı 0.40 TL / GBSK
Hedeflenen Kazanç 20.000.000 TL
Market Listelenmesi Dolaşımdaki Miktar 50.000.000 GBSK (50%)

 

Token Dağımı

Token Adet Yüzdelik Dağılımı

Token Name GBSK
Bitci Ön Satış Toplam Adet Üzerinden 50.00%
Takım Toplam Adet Üzerinden 50.00%

Takım kontrolünde olan GBSK Tokenlar arz süresinden 365 gün sonra takımın isteği doğrultusunda kullanıma sunulacaktır.

Gençlerbirliği Taraftar Token Fiyatı Ne Kadar? Nasıl Satın Alabilirim?

Fan toketi buradan satın alabilir, güncel fiyatını takip edebilirsiniz. Fatih karagümrük coin satın almak ve köşede tutmak çok basit.

Anket ve Etkinlikler

GBSK Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda Ücretli ve Ücretsiz Anket veya Etkinliklere katılım sağlayabilirler.

 

Sadakat Aboneliği

GBSK Token sahipleri, hayran ödüllerine, dijital koleksiyonlara, sadakat puanlarına ve daha fazlasına sahip olmak için Gençlerbirliği S.K. Tokenlarını kullanabileceklerdir.

 

E-Ticaret

GBSK Token, Peru Futbol Federasyonu’nun gelecekteki potansiyel e-ticaret ekosistemine dahil edilebilir, BitciPay veya FanApp’ten yararlanılarak alışveriş ödemeleri, ürünler, biletler, üyelikler ve daha fazlası için ödeme olarak kullanılabilir.

 

Avantajlar

GBSK Token sahipleri, imzalı ürünlerde dahil olmak üzere Bitci Taraftar Token Platformunda Gençlerbirliği S.K. ile etkileşime girerek Oyunculardan birisi veya Efsaneler ile tanışıp selamlaşma, birebir telefon görüşmesi, soyunma odasına giriş, VIP veya benzeri alanlarda maç izleme, imzalı resmi ürünler, sınırlı sayıda üretilen koleksiyon eşyaları vb. avantajlardan faydanalabilirler.

 

Oyunlar ve Görevler

GBSK Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda birden fazla göreve ve oyunlaştırma özelliğine erişebilecek.

 

Bağış

GBSK Token sahipleri doğrudan sevdikleri takıma bağışta bulunabilecekler ve karşılığında sadakat rozeti veya nft alabilecekler.

 

GBSK Token Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 tokenı olarak yayınlanır ve İspanya Milli Futbol Takımı hayranlarına daha geniş erişebilirlik, daha fazla işlevsellik ve düşük maliyetli işlemler sağlar.

GBSK Token Maksimum Miktar ve Toplam Token Arzı 100.000.000’dur. Listelenme sırasında dolaşımdaki arzı 50.000.000 adettir. (toplam token arzının %50’si olacaktır.).

Gençlerbirliği Taraftar Token Projedeki Önemli Noktalar

Blockzincir Atyapısı: Gençlerbirliği S.K. Tokenı Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 Tokenı olarak oluşturulmuştur. Bu, hayranlara daha fazla erişilebilirlik ve düşük maliyetlerle çok çeşitli belirteç işlevleri sağlar.

 

Token Yardımcı Programı: Gençlerbirliği S.K. Token, sınırlı koleksiyon ve Bitci NFT Marketplace ile entegrasyon, etkileşime dayalı ekip ödülleri, özel ayrıcalıklar, oy hakları, oyunlaştırma ve özel marka deneyimleri dahil olmak üzere çeşitli hayran etkileşimi seçenekleri sunar.

Marka Kimliği: Gençlerbirliği S.K.’nın şu anda Dünyada 10 milyondan fazla destekçisi ve sosyal ağlarında 5 milyonu aşan dijital bir hayran kitlesi var. Bitci ekosistemiyle ortaklaşa olarak, GBSK tokenine hem Gençlerbirliği S.K. hayran kitlesi hem de tüm Bitci kullanıcı tabanı tarafından erişilebilir.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık