1. Ana Sayfa
 2. Kripto Para Nedir?

Karşıyaka S.K. Taraftar Token Nedir? KskToken

Karşıyaka S.K. Taraftar Token Nedir? KskToken
0

Karşıyaka S.K. Taraftar Token, hayran deneyimlerinde devrim yaratmak için tasarlanmış BRC-20 akıllı sözleşmesidir. Token ile Karşıyaka S.K. hayranlarına özel anket ve etkinliklere katılım, dijital koleksiyon oluşturma, NFT satın alma, hayran ödülleri, görevler ve harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma ve görev özelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sağlıyor.

KSKT, Karşıyaka S.K. Bitci Teknoloji Taraftar Tokenı aşağıdaki işlevlerde kullanılabilir. Bu arada tüm fan tokenleri burada listeliyoruz.

Karşıyaka S.K. Token Nedir?

 • Karşıyaka S.K. Token (KSKT) Bitcichain üzerinde oluşturulmuş bir BRC-20 akıllı sözleşmesidir.
 • KSK Token hayranlarına anket ve etkinliklere katılma, dijital koleksiyon, NFT satın alma, hayran ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyun ve görevlerin keyfini çıkarma imkanı sunuyor.
 • KSK Token, Karşıyaka S.K.’nın  potansiyel ekosistemine ilerleyen zamanda dahil edilerek E-Ticaret imkanı sağlıyor.
 • Oylama, Bağış, Özel Videolar ve fazlasını mümkün kılıyor.
 • Bitci Taraftar Tokenları, hayranlara favori takımlarıyla etkileşim kurmaları ve büyümeleri için yeni yollar sağlayarak takım ve hayranlar arasındaki bağı güçlendiriyor.

Karşıyaka S.K. Taraftar Token Ön Satış Ne Zaman?

Token Adı KSKT
Token Tipi BRC-20
Toplam Token Adedi 355.000.000 KSKT
KSKT Ön Satış Miktarı 25.000.000 KSKT
KSKT Ön Satış Fiyatı 0.3 TL / KSKT
Hedeflenen Kazanç 7.500.000 TL
Market Listelenmesi Dolaşımdaki Miktar 25.000.000 KSKT (7%)

 

KSK Token Dağılımı

Token Name KSKT
Bitci Ön Satış Toplam Adet Üzerinden 7.00%
Takım Toplam Adet Üzerinden 93.00%

Takım kontrolünde olan KSK Tokenlar arz süresinden 365 gün sonra takımın isteği doğrultusunda kullanıma sunulacaktır.

KSK Token Taraftar Token Nereden Satın Alabilirim?

İspanya Milli Futbol Takımı Taraftar Token buradan satın alabilir, güncel fiyatını takip edebilirsiniz.

Anket ve Etkinlikler

KSKT Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda Ücretli ve Ücretsiz Anket veya Etkinliklere katılım sağlayabilirler.

 

Sadakat Aboneliği

KSKT Token sahipleri, hayran ödüllerine, dijital koleksiyonlara, sadakat puanlarına ve daha fazlasına sahip olmak için Karşıyaka S.K. Tokenlarını kullanabileceklerdir.

 

E-Ticaret

KSK Token, Karşıyaka S.K.’nın gelecekteki potansiyel e-ticaret ekosistemine dahil edilebilir, BitciPay veya FanApp’ten yararlanılarak alışveriş ödemeleri, ürünler, biletler, üyelikler ve daha fazlası için ödeme olarak kullanılabilir.

 

KSK Token Avantajları ve Proje Amacı Nedir?

KSK Token sahipleri, imzalı ürünlerde dahil olmak üzere Bitci Taraftar Token Platformunda Karşıyaka S.K. ile etkileşime girerek oyunculardan birisi veya efsaneler ile tanışıp selamlaşma, birebir telefon görüşmesi, soyunma odasına giriş, VIP veya benzeri alanlarda maç izleme, imzalı resmi ürünler, sınırlı sayıda üretilen koleksiyon eşyaları vb. avantajlardan faydanalabilirler.

 

Oyunlar ve Görevler

KSK Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda birden fazla göreve ve oyunlaştırma özelliğine erişebilecek.

 

Bağış

KSK Token sahipleri doğrudan sevdikleri takıma bağışta bulunabilecekler ve karşılığında sadakat rozeti veya nft alabilecekler.

 

KSK Token Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 tokenı olarak yayınlanır ve Karşıyaka S.K. hayranlarına daha geniş erişebilirlik, daha fazla işlevsellik ve düşük maliyetli işlemler sağlar.

KSK Token Maksimum Miktar ve Toplam Token Arzı 355.000.000’dur. Listelenme sırasında dolaşımdaki arzı 25.000.000 adettir. (toplam token arzının %7’si olacaktır.).

Ksk Token Projede Önemli Noktalar

Blockzincir Atyapısı: Karşıyaka S.K. Tokenı Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 Tokenı olarak oluşturulmuştur. Bu, hayranlara daha fazla erişilebilirlik ve düşük maliyetlerle çok çeşitli belirteç işlevleri sağlar.

 

Token Yardımcı Programı: Karşıyaka S.K. Token, sınırlı koleksiyon ve Bitci NFT Marketplace ile entegrasyon, etkileşime dayalı ekip ödülleri, özel ayrıcalıklar, oy hakları, oyunlaştırma ve özel marka deneyimleri dahil olmak üzere çeşitli hayran etkileşimi seçenekleri sunar.

Marka Kimliği: Karşıyaka S.K.’nın şu anda  500.000’den fazla destekçisi ve sosyal ağlarında  150.000’i aşan dijital bir hayran kitlesi bulunuyor. Bitci ekosistemiyle ortaklaşa olarak, KSK tokenine hem Karşıyaka hayran kitlesi hem de tüm Bitci kullanıcı tabanı tarafından erişilebilir.

Yol Haritası, Güncellemeler ve İş Geliştirme

 

2021 / Birinci Çeyrek

 • KSK Token Ön Satış
 • KSK Token Market Listelenmesi

 

2021 / İkinci Çeyrek

 • KSK Token Yakım

 

2022 / İlk Çeyrek

 • Borsa Listelenmeleri
 • Yarışmalar

 

2022 / İkinci Çeyrek

 • Görevler ve Oyunlar
 • KSK Token ile E-Ticaret sistemlerine entegrasyon
 • NFT ve Rozetler

 

2022 / Üçüncü Çeyrek

 • Tüm Karşıyaka S.K. Ekosistemine Entegrasyon
 • Karşıyaka S.K. Mini Oyunları

Bizi telegram ve facebooktan  ve twitter‘dan takip edin!

 

Yorum Yap