Recife Nedir? Recife Ne Kadar? Recife Hangi Borsada?

recıfe nedir

Sport Club do Recife Taraftar Token, hayran deneyimlerinde devrim yaratmak için tasarlanmış BRC-20 akıllı sözleşmesidir. Token ile Sport Club do Recife hayranlarına özel anket ve etkinliklere katılım, dijital koleksiyon oluşturma, NFT satın alma, hayran ödülleri, görevler ve harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma ve görev özelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sağlıyor.

RECIFE, Sport Club do Recife Bitci Teknoloji Taraftar Tokenı aşağıdaki işlevlerde kullanılabilir.

 

Anket ve Etkinlikler

RECIFE Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda Ücretli ve Ücretsiz Anket veya Etkinliklere katılım sağlayabilirler.

 

Sadakat Aboneliği

RECIFE Token sahipleri, hayran ödüllerine, dijital koleksiyonlara, sadakat puanlarına ve daha fazlasına sahip olmak için Botafogo FR Tokenlarını kullanabileceklerdir.

 

E-Ticaret

RECIFE Token, Sport Club do Recife’nin gelecekteki potansiyel e-ticaret ekosistemine dahil edilebilir, BitciPay veya FanApp’ten yararlanılarak alışveriş ödemeleri, ürünler, biletler, üyelikler ve daha fazlası için ödeme olarak kullanılabilir.

 

Avantajlar

RECIFE Token sahipleri, imzalı ürünlerde dahil olmak üzere Bitci Taraftar Token Platformunda RECIFE ile etkileşime girerek oyunculardan birisi veya efsaneler ile tanışıp selamlaşma, birebir telefon görüşmesi, soyunma odasına giriş, VIP veya benzeri alanlarda maç izleme, imzalı resmi ürünler, sınırlı sayıda üretilen koleksiyon eşyaları vb. avantajlardan faydanalabilirler.

 

Oyunlar ve Görevler

RECIFE Token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda birden fazla göreve ve oyunlaştırma özelliğine erişebilecek.

 

Bağış

RECIFE Token sahipleri doğrudan sevdikleri takıma bağışta bulunabilecekler ve karşılığında sadakat rozeti veya nft alabilecekler.

 

RECIFE Token Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 tokenı olarak yayınlanır ve Sport Club d Recife hayranlarına daha geniş erişebilirlik, daha fazla işlevsellik ve düşük maliyetli işlemler sağlar.

RECIFE Token Maksimum Miktar ve Toplam Token Arzı 50.000.000’dur. Listelenme sırasında dolaşımdaki arzı 20.000.000 adettir. (toplam token arzının %40’si olacaktır.).

 

RECIFE Token Nedir?

  • Sport Club do Recife Token (RECIFE) Bitcichain üzerinde oluşturulmuş bir BRC-20 akıllı sözleşmesidir.
  • RECIFE Token hayranlarına anket ve etkinliklere katılma, dijital koleksiyon, NFT satın alma, hayran ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyun ve görevlerin keyfini çıkarma imkanı sunuyor.
  • RECIFE Token, Spor Club do Recife’nin potansiyel ekosistemine ilerleyen zamanda dahil edilerek E-Ticaret imkanı sağlıyor.
  • Oylama, Bağış, Özel Videolar ve fazlasını mümkün kılıyor.
  • Bitci Taraftar Tokenları, hayranlara favori takımlarıyla etkileşim kurmaları ve büyümeleri için yeni yollar sağlayarak takım ve hayranlar arasındaki bağı güçlendiriyor.

Projede Önemli Noktalar

Blockzincir Atyapısı: Sport Club do Recife Token’ı Bitcichain üzerinde yerel bir BRC-20 Tokenı olarak oluşturulmuştur. Bu, hayranlara daha fazla erişilebilirlik ve düşük maliyetlerle çok çeşitli belirteç işlevleri sağlar.

 

Token Yardımcı Programı: Sport Club do Recife Token, sınırlı koleksiyon ve Bitci NFT Marketplace ile entegrasyon, etkileşime dayalı ekip ödülleri, özel ayrıcalıklar, oy hakları, oyunlaştırma ve özel marka deneyimleri dahil olmak üzere çeşitli hayran etkileşimi seçenekleri sunar.

Marka Kimliği: Sport Club do Recife ‘nin şu anda  500.000’den fazla destekçisi ve sosyal ağlarında  150.000’i aşan dijital bir hayran kitlesi bulunuyor. Bitci ekosistemiyle ortaklaşa olarak, RECIFE tokenine hem RECIFE hayran kitlesi hem de tüm Bitci kullanıcı tabanı tarafından erişilebilir.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık